Джонсон піде у відставку, тільки якщо його звільнить Королева Великої Британії, – Sunday Times

Прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон  — Джонсон піде у відставку, тільки якщо його звільнить Королева Великої Британії, – Sunday Times
Прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон
Прем’єр Британії не піде з посади навіть у тому випадку, якщо буде доведено, що він порушив закон Об этом сообщает plom.in.ua со ссылкой на СМИ.


Прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон відмовився йти у відставку поки його не звільнить Королева Єлизавета ІІ.


Про це повідомляє The Sunday Times.


Згідно з повідомленням, Джонсон не піде у відставку, якщо Європейський Союз відхилить його умови щодо Brexit, або якщо парламент висловить йому вотум недовіри.


Також прем’єр Британії не піде з посади навіть у тому випадку, якщо буде доведено, що він порушив закон.


«Поки поліція не з’явиться біля дверей Даунінг-стріт, 10 (резиденція прем’єр-міністра Бориса Джонсона, – ред.) з ордером на арешт прем’єр-міністра, він не піде (з посади – ред.)», – заявив один його з представників.


Зазначається, що британські депутати обговорювали можливість призначення на посаду прем’єр-міністра спікера Палати громад Джона Беркоу. Однак депутати засумнівалися, що Беркоу зможе заручитися підтримкою більшості.


Нагадаємо, 28 вересня, Адміністрація Лондона передала в правоохоронні органи інформацію про можливе зловживання владою з боку прем’єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона, яку він згодом відкинув.


Глава уряду Великої Британії Борис Джонсон зробив останню пропозицію ЄС щодо Brexit.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/dzhonson-pide-u-vidstavku-tilki-jakshcho-jogo-zvilnit-koroleva-velikoji-britaniji-sunday-times-630509.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя