Верховна Рада дозволила приватизацію усіх підприємств, крім стратегічних

Фото: Вікіпедія Об этом сообщает biblepravda.in.ua со ссылкой на СМИ.

Верховна Рада України проголосувала за втрату чинності Закону України «Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації». Таким чином закон 1054-1 дозволяє приватизацію всіх підприємств, окрім стратегічних.

У власності держави залишать лише ті підприємства, які мають стратегічне значення. Решту передадуть на приватизацію задля залучення інвестицій та економічного зростання. Незабаром мають узгодити список з 800 підприємств для приватизації через аукціони Прозорро.

«Інвестиції разблоковані, – коментує Тимофій Милованов, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. – Прийнятий закон 1054-1 скасовує принцип “недоторканості” до низки держпідприємств, які роками ховалися під грифом “дуже потрібні комусь зі своїх».

Цього тижня Верховна Рада також прийняла Закон 1055-1 про обов’язкове укладення договорів оренди комунального та державного майна на електронних аукціонах. Цей закон
дасть змогу контролювати використання майна громад і держави, а також укладати договори за принципом прозорої конкуренції і чесної ціни.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/10/04/verhovna-rada-dozvolyla-pryvatyzatsiyu-usih-pidpryyemstv-krim-strategichnyh/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя