Корейська Samsung йде з ринку Китаю

Корейська Samsung йде з ринку Китаю
Компанія згортає виробництво через конкуренцію з боку місцевих виробників Об этом сообщает meatbusiness.in.ua со ссылкой на СМИ.


Південнокорейська компанія Samsung припинила виробництво мобільних телефонів у Китаї через посилення конкуренції з боку вітчизняних конкурентів на найбільшому в світі ринку смартфонів. Про це повідомляє агентство Reuters.


Наголошується, що компанія закрила протягом року два останніх заводу. Samsung припинила виробництво телефонів у Китаї слідом за іншими виробниками, які перенесли виробництво з Китаю через зростання витрат на робочу силу і уповільнення темпів економічного зростання.


Sony також заявила, що закриває свій завод з виробництва смартфонів в Пекіні і буде виробляти смартфони тільки в Таїланді. Apple як і раніше проводить свої продукти в Китаї.


Згідно з дослідженням ринку, частка Samsung на китайському ринку скоротилася до 1% у першому кварталі з 15% в середині 2013 року, поступившись швидкозростаючим китайських брендів, таких як Huawei і Xiaomi.


«В Китаї люди купують недорогі смартфони від вітчизняних брендів і дорогі телефони від Apple або Huawei. У Samsung мало надії на те, щоб відродити свою частку», — зазначив аналітик китайського ринку смартфонів Пак Сунг-Скор.


В Samsung заявили, що прийняли важке рішення у спробі підвищити ефективність, однак додали, що продовжать продажу в Китаї.


«Виробниче обладнання буде перерозподілено на інші світові виробничі майданчики, в залежності від нашої глобальної виробничої стратегії, заснованої на потребах ринку», — говориться в заяві компанії.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/hitech/koreyska-samsung-yde-z-rinku-kitayu-629557.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя