У селі на Волині досі не розпочали навчання у новозбудованій школі


У селі Осівці Камінь-Каширського району навчання у новозведеній школі, попри завершення будівництва, так і не розпочалося. Батьки почали бити на сполох: 1-го жовтня до приміщення старого освітнього закладу на уроки прийшло лише 20 учнів із 235. Об этом сообщает ilyichevets.in.ua со ссылкой на СМИ.

Нагадаємо, що розпочали будувати нову школу у 2016-му році у рамках реалізації проектів Державного фонду регіонального розвитку. Щорічно на будівництво залучали кошти з ДФРР (основна частка), місцевого бюджету та субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій.

Загальна кошторисна вартість об’єкта – 75 мільйонів 518 тисяч гривень. Навчальний заклад розрахований на 220 учнівських місць.

Місцеві жителі сподівалися, що цьогоріч свято Першого дзвоника відбудеться вже у новозбудованій школі. Однак затримались кошти, які мали надійти в рамках Державного фонду регіонального розвитку.

Спочатку офіційне відкриття закладу та початок навчання в ньому відтермінували на 1-ше жовтня. Але до цього часу виконавець робіт (ТзОВ «Житлобуд-2») так і не отримав обіцяне фінансування, відповідно не закупив повністю необхідне обладнання для класів.

“У період з 1-го вересня діти навчалися у приміщенні старої школи, яка, чесно кажучи, навіть не готувалась належним чином до навчального процесу. Адже всі сили були зорієнтовані на те, щоб запрацювала нова школа, яка у будівельному плані повністю готова. Приміщення обладнані на 80 %. Залишилось закупити деякі меблі, серед яких є і дитячі парти. Для цього необхідно, щоб надійшли кошти до підрядника. Забудовник і так виконував роботи за свій рахунок від нового року. Зараз їх мали б йому повернути “, – каже директорка школи Любов Дем’яник.

Зі слів директорки 2-го жовтня у школі збирають батьківські збори для обговорення та вирішення ситуації щодо бойкоту навчального процесу у старому приміщенні.

“Вчителі постійно на роботі згідно з графіком. Навіть якщо один учень прийде на урок — навчання відбудеться. Але необхідно негайно врегулювати це питання, аби всі дітки відвідували заняття”, – зауважує Любов Омелянівна.

Зі слів сільського голови Андрія Михалика, 27-го вересня на нараді в облдержадміністрації було озвучено, що нарешті надійшли обіцяні кошти на Осівцівську школу (58 мільйонів гривень). Але навчання у ній все ж розпочнеться далеко не одразу. Тепер треба докупити обладнання, усі технічні служби повинні зробити свій аудит та розрахуватися за роботи, має відбутися техогляд, аби офіційно здати приміщення у експлуатацію.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/u-seli-na-volyni-dosi-ne-rozpochaly-navchannia-u-novozbudovanij-shkoli/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя