Станом на 2 жовтня отруєних на весіллі в Путилі: 86 осіб, з них 28 дітей, у Красноїльську - 9 людей, з них она дитина

МАСОВЕ ОТРУЄННЯ / Об этом сообщает mediametrics.in.ua со ссылкой на СМИ.


Станом на ранок 2 жовня до Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» надійшли повідомлення про захворювання, які 29 та 30 вересня вживали страви на весіллі в одному з барів смт. Путила Путильського району Чернівецької області.

19 осіб з числа захворілих госпіталізовано КНП «Вижницька районна лікарня» (м. Вашківці), з них – 5 дітей, до КЗ «Путильська ЦРЛ» – 5 осіб, з них – 1 дитина, до ОКУ «Обласна клінічна лікарня» м. Чернівці – 4 дорослих осіб. Іншим хворим надана первинна медична допомога, призначено амбулаторне лікування та ведеться медичне спостереження. За місцем проживання осіб, які були на весіллі, організовано активне виявлення випадків захворювань.

У ході епідеміологічного розслідування відібрано зразки харчових продуктів, питної води, змивів з об’єктів довкілля для проведення лабораторних досліджень.

Водночас, станом на ранок 2 жовтня до Сторожинецького районного відділу лабораторних досліджень Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» надійшли повідомлення про захворювання 9 осіб, з них – 1 дитина, які 29.09.2019 вживали страви на весіллі в закладі ресторанного господарства в смт. Красноїльськ Сторожинецького району Чернівецької області.

Всіх захворілих госпіталізовано до КНП «Сторожинецька центральна районна лікарня».

У ході епідеміологічного розслідування відібрано зразки харчових продуктів, питної води.

З метою координації дій щодо проведення епідеміологічного розслідування, заходів локалізації та ліквідації спалаху утворено оперативний штаб, до складу якого ввійшли спеціалісти Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації та фахівці Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

Джерело статті: “http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=116278”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя